Akademia Lakiernika

freilacke_f15
Dla lakierników

Akademia

Akademia Lakiernika to projekt szkoleniowy FarCo Sp. z o.o. Szkolenia dedykowane są dla profesjonalistów oraz osób, które dopiero rozpoczynają pracę w branży lakierniczej.

W naszych szkoleniach biorą udział zarówno właściciele firm jak i pracownicy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu lakierowania proszkowego.

Pierwszego dnia szkolenia uczestnicy poznają zagadnienia teoretyczne. Omawiana jest problematyka z zakresu: zasad polimeryzacji powłok z farb proszkowych, automatyzacja czy malowanie ręczne, budowa i zasady obsługi sprzętu, zasady poprawnej aplikacji farb, właściwe przygotowanie detali, podstawowe zasady bhp w lakierni, kontrola jakości.

Drugiego dnia odbywa się tzw. Poligon Treningowy, podczas którego każdy uczestnik ma możliwość wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Zajęcia Akademii Lakiernika odbywają się w Centrum Szkoleniowym FarCo, które znajduje się w nowej siedzibie Firmy.

UWAGA!!!

W związku z sytuacją epidemiczną COVID -19 jesteśmy zmuszeni zmienić formułę Akademii Lakiernika.
Ze względu na Państwa bezpieczeństwo, ale również bezpieczeństwo naszych Pracowników zaplanowane szkolenia w naszym centrum szkoleniowym zostają zawieszone do odwołania.
Chcemy jednak kontynuować koncepcję szkoleń bezpośrednio w Państwa firmach, co uważamy na ten moment za najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Terminy oraz miejsca szkoleń do uzgodnienia indywidualnie z naszymi Doradcami Technologicznymi:

Adam Wilma, tel: 785 831 334
adam.wilma@farco.pl

Kamil Koj, tel: 785 831 396
kamil.koj@farco.pl

Akademia Lakiernika

Zapisz się na szkolenie