Kontakt

FarCo Sp. z o.o.

ul. Stanisława Szymańskiego 11
87-100 Toruń
NIP: 879-26-62-702
Tel.: +48 785 831 342
Tel.: +48 785 831 383
kontakt@farco.pl

Dział sprzedaży Toruń

Michał Wróbel
michal.wrobel@farco.pl
Tel.: +48 693 360 902

Rafał Szymański
rafal.szymanski@farco.pl
Tel.: +48 693 168 295

Logistyka


Mateusz Rutkowski
mateusz.rutkowski@farco.pl
Tel.: +48 785 831 342

Kierownik centrali Toruń

Jacek Plaskiewicz
jacek.plaskiewicz@farco.pl
Tel.: +48 785 831 383

Doradcy technologiczni

Polska północna

Adam Wilma
adam.wilma@farco.pl
Tel.: +48 785 831 334

Polska południowa

Kamil Koj
kamil.koj@farco.pl
Tel.: +48 785 831 396

Administracja centrala

Marketing


marketing@farco.pl

Księgowość

Monika Malesza-Sztucka
monika.sztucka@farco.pl
tel.: +48 785 831 361

Dział kredytów kupieckich

Michał Żmuda
michal.zmuda@farco.pl
tel.: +48 601 629 000

Zarząd

Prezes Zarządu 
Zbigniew Ciesielski
zbigniew.ciesielski@farco.pl

Wiceprezes Zarządu 
Marcin Jeżewski
marcin.jezewski@farco.pl
Tel.: +48 607 103 363

Bydgoszcz

ul. Karola Szajnochy 3
85-738 Bydgoszcz

Osoba kontaktowa: Piotr Jarosz

Tel/fax: +48 785 831 344
e-mail: bydgoszcz@farco.pl

Gdynia

ul. Pucka 35
81-036 Gdynia

Osoba kontaktowa: Jan Macholl

Tel/fax: +48 58 691 802 537
e-mail: gdynia@farco.pl

Kraków

ul. Magazynowa 1A
30-858 Kraków

Osoba kontaktowa: Bogusław Leski

Tel/fax: +48 785 831 399
e-mail: krakow@farco.pl

Łódź

ul. Kasprzaka 6
91-083 Łódź

Osoba kontaktowa: Przemysław Reszka

Tel/fax: +48 691 802 483
e-mail: lodz@farco.pl

Siedlce

ul. Brzeska 183
08-110 Siedlce

Osoba kontaktowa: Dariusz Karwoski

Tel/fax: +48 725 200 998
e-mail: siedlce@farco.pl

Szczecin

ul. Świerczewska 8
71-066 Szczecin

Osoba kontaktowa: Roman Smoliński

Tel/fax: +48 605 928 030
e-mail: szczecin@farco.pl

Kraków

ul. Magazynowa 1A
30-858 Kraków

Osoba kontaktowa: Bogusław Leski

Tel/fax: +48 785 831 399
e-mail: krakow@farco.pl

Wrocław

ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław

Osoba kontaktowa: Mateusz Robak

Tel/fax: +48 785 831 374
e-mail: wroclaw@farco.pl

Poznań

ul. Głogowska 248/272
60-104 Poznań

Osoba kontaktowa: Krystian Woźniak

Tel/fax: +48 785 831 392
e-mail: poznan@farco.pl