Systemy dla kolejnictwa

Farby ciekłe i proszkowe dla kolejnictwa, z jednego źródła.

W 2019 firma FarCo, rozpoczęła wprowadzanie na rynek farb ciekłych i proszkowych, wyprodukowanych przez FreiLacke i dedykowanych stricte branży kolejowej. 

Wszystkie produkty wytwarzane są w pod jednym dachem, w zakładzie produkcyjnym – siedzibie firmy FreiLacke, w Doggingen. Oznacza to, że w celu uzyskania optymalnego efektu, możemy zaoferować naszym Klientom nie tylko wszystkie technologie powlekania (farby proszkowe, farby ciekłe, PIMC, kompozyty), ale także dopasować je optycznie do siebie (taki sam kolor, stopień połysku czy rodzaj struktury).

Surowe wymagania jakościowe kolei krajowych i producentów pociągów wymagają od dostawców certyfikowanych systemów malarskich. FarCo oferuje różnorodne i atestowane rozwiązania, zarówno farby proszkowe, jak i ciekłe, do wnętrz i na zewnątrz.

Nasze powłoki spełniają standardy kolei niemieckich  (farby proszkowe DBS 918 340 oraz farby ciekłe DBS 918 300) a także spełniają wymagania europejskiej normy EN 45545-2, dotyczącej ochrony przeciwpożarowej. Zapewniają one maksymalny poziom zabezpieczenia i mogą być wykorzystywane do różnorodnych zastosowań.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą produktową zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Techniczno-Handlowymi w regionach.  

1 Points